Články označené: “TÜV SÜD Czech”

TÜV SÜD Czech: České firmy mohou uspět jen výjimečnou kvalitou

Already for the ninth time, TÜV SÜD Czech, a leading company in the area of inspection, certification, testing, and training in the Czech Republic, has officially presented the companies seeking to improve their services, processes, or products in the long term while awarding them officially the Certificates of Excellence. The certificates were presented in association with the campaign called November – Month of quality in the Czech Republic.
Zobrazit celý příspěvek

TÜV SÜD Czech: Zapusťme spolu pevné kořeny

TÜV SÜD Czech, světový lídr v testování a certifikaci výrobků, spustí v rámci Mezinárodního Strojírenského Veletrhu (MSV) Brno 2015 třetí ročník úspěšného projektu partnerství mezi firmami, které se výrazně hlásí ke kvalitě. Partnerství, které letos pod heslem Zapusťme spolu pevné kořeny sdružuje 33 největších firem českého průmyslu, volně navazuje na úspěšné ročníky 2014 - Vraťme se k jádru věcí a 2013 - Kvalita přináší ovoce.
Zobrazit celý příspěvek

25. Mezinárodní pivní festival pod dohledem expertů z TÜV SÜD

Z hlediska účasti pivovarů v odborné degustační soutěži jsou Slavnosti piva v Táboře nejprestižnější akcí svého druhu v České republice. Počet zájemců o účast v prestižní soutěži o Zlatou pivní pečeť mezinárodně roste. O tento titul se letos bude ucházet nejméně 165 pivovarů z 15 zemí. Své výrobky přihlašují do dvaceti osmi kategorií. Vítězové jednotlivých kategorií získají kromě titulu také právo užívat příslušné označení na etiketách a k propagačním účelům. Celkový vítěz získá ocenění v závěrečné, pětadvacáté degustační soutěži letošního ročníku Extra Zlatá pivní pečeť.
Zobrazit celý příspěvek

Vraťme se k jádru věci

„Když se podíváme na to, čím vynikala Česká země v období od průmyslové revoluce, tak je to především výrazná industrializace a technologicky vyspělá výroba. Již dávno nejsme země sedláků, ale průmyslníků. Otázka je, co to pro naši ekonomiku do budoucna znamená, čím se budeme za pár let živit, čím budeme pro globální trh zajímaví,“ uvažuje o projektu Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech, a dodává: „Je již zcela zřejmé, že to nebude levná masová výroba, ale naopak orientace na spojení chytré průmyslové výroby s výraznou kvalitou. A právě kvalita je téma, které se znovu začíná skloňovat ve všech pádech. Je to jeden z mála parametrů, ve kterém můžeme opravdu vyniknout a navázat tak na naši historickou tradici“.
Zobrazit celý příspěvek