Client News

TÜV SÜD Czech: České firmy mohou uspět jen výjimečnou kvalitou

Publikovala:

Praha, 12. listopadu 2015

TÜV SÜD Czech, vedoucí společnost v oblastech inspekce, certifikace, testování a vzdělávání v České republice, již po deváté oficiálně představila firmy dlouhodobě usilující o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků, kterým slavnostně předala Certifikáty výjimečnosti. Tato ocenění udílela v návaznosti na kampaň Listopad - Měsíc kvality v České republice.

Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již devátým rokem. Podmínkou pro jeho získání je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma tedy musí být držitelem více certifikačních dokumentů, které garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

V roce 2015 byl Certifikát výjimečnosti propůjčen celkem 22 společnostem, což přestavuje rekordní nárůst o 38% ve srovnání s rokem 2014.

Mezi nové držitele ocenění patří například OTIS a.s., PENTAR a.s., LANIK s.r.o., ÚSOVSKO FOOD, a.s., Drylock Technologies s.r.o., WERA WERK s.r.o., EXCON a.s. nebo Moravský plynostav a.s. Program Měsíce kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality.

Chci poděkovat všem firmám a jejich prozíravým manažerům, pro které je kvalita hodnotou a řízení kvality středním pilířem podnikání. A velmi si přeji, aby jejich počet dále rychle rostl. Protože jen v kvalitě vidím klíč k úspěchu a udržitelnému rozvoji naší malé ekonomiky,“ komentoval událost Oleg Spružina – generální ředitel TÜV SÜD Czech.

Certificate Of Excellence

Fotografie: Slavnostního předávání Certifikátů výjimečnosti se zúčastnili zástupci oceněných společností a také zástupci společnosti TÜV SÜD Czech.

Celý text tiskové zprávy ke stažení zde.